دسته
کار در ارتفاع
خرما
لینک ها
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 50593
تعداد نوشته ها : 127
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
GraphistThem259

تیم راپل کارارتفاع کاران به مدیریت آقای خسری مجری رنگ آمیزی نمای ویلا و رنگ نمای بیرونی ساختمان در سراسر کشور میباشد.

 رنگ آمیزی نمای ویلا


برای رنگ نمای ویلاها از دو نوع رنگ روغنی و اکلریلیک استفاده میشود و بهترین نوع رنگ اجرایی نیوکالر واپوکسی هستند . چون دارای قیمت مناسب و متوسط و دوام و ماندگاری تست شده هستند ..
قیمت رنگ آمیزی نمای  ساختمانویلا و اجرای آن بصورت متری و توافقی و چکی میباشد. قیمتها براساس نوع رنگو نمای ساختمان و مراحل کاری قابل انجام میباشد واین انتخاب با مشاوره اجراکننده و تصمیم هیت مدیره ساختمان عرض یابی میشود.و در پایان در صورت موافق بودن طفین پروژه رنگ امیزی نمای ویلا شروع میشود.
 رنگ اکلریلیک بهترین نوع رنگ برای نمای ساختمان ویلا است که ازبهترین نوع مواد ساخته شدهو مقاوم و بادوام و در دو نوع براق و نیمه براق و مات ساخته میشوند.
همچنینما متوانیم نماهای پوشیده با چوب را رنگ آمیزی کنیم.برای اینکه بتوانیم رنگ خور چوب را بالا ببریم بدلیل درزها ونقاط تورفتگی چوب یک پوشش محافط برای چوب درس میکنیم. مثلا پوششهای سیلیکونی و پایه آب ولاکهای اکلریلیک و پایه آب استفاده کنیم ودر صورتی که نوع چوب ترمو و دارای سطح صاف وصیقلی باشد توسط سمباده انرا خش دار کرده وسپس رنگ آمیزی مورد نظر را بروی آن اجرا نموده واگر چوب ما خام باشد بدون هیچ مواد رزینی و رنگی یه لایه استر پرایمر بر روی آن کار میشود و پس از خشک شدن پرایمر رنگ مورد نظر اجرا خواهد شد..

 برای مشاوره و اطلاع از قیمت رنگ نما با تلفن: ۰۹۱۲۹۳۱۴۲۶۴    ۰۹۳۵۱۶۳۰۵۳۰   تماس بگیرید
دسته ها :
چهارشنبه بیست و یکم 9 1397
X